Mesaj gönder
Ana sayfa

FENGHUA FLUID AUTOMATIC CONTROL CO.,LTD Fabrika turu

Çin FENGHUA FLUID AUTOMATIC CONTROL CO.,LTD Sertifikalar
Çin FENGHUA FLUID AUTOMATIC CONTROL CO.,LTD Sertifikalar
Parçaların satışı yok geri dönüşü ile de geçen yıl defa gittim. Teşekkürler!

—— Güney Afrika Mr.Brett

Ben senin parçaları, tüm test.Please aştı 1000 adet fiyatını revize ve ayrıca kapağın rengini değiştirebilirsiniz confirm olduğunu, sizi bilgilendirmek için memnunum

—— İtalya Ms.Sara

Ben sohbet şimdi
1 2 3
FENGHUA FLUID AUTOMATIC CONTROL CO.,LTD FENGHUA FLUID AUTOMATIC CONTROL CO.,LTD FENGHUA FLUID AUTOMATIC CONTROL CO.,LTD
Warehouse
Workshop
Assmbly lines

Warehouse

Workshop

Assmbly lines

1 2 3
FENGHUA FLUID AUTOMATIC CONTROL CO.,LTD FENGHUA FLUID AUTOMATIC CONTROL CO.,LTD FENGHUA FLUID AUTOMATIC CONTROL CO.,LTD

 • Üretim hattı

  FENGHUA sıvı otomatik kontrol, sahip enjeksiyon kalıp ve kalıp döküm Atölyesi, malzeme atölye, Baiting Atölyesi, atölye CNC takım, Assembling atölye, ambalaj Atölyesi Ltd Şti.

  Çoklu platform CNC İşleme Merkezi Gelişmiş işleme ekipman tanıtımı, yüksek-ileri otomatik tornaları, yüksek hassasiyetli EDM, enjeksiyon, kalıp döküm makineleri vs.

  Güçlü R&D takım tutmak her hızı yenilik ve geliştirme ürünleri tasarım mükemmel ve OEM/ODM en iyi çözümü sunuyoruz.

  Fikir paylaşımı ve değerli müşterilerimizden gelen gereksinimi hakkında bakım yüksek pazarlama, wordwide penceresine olarak aktif satış ekibi.

 • OEM / ODM

  Fenghua YAĞI OTOMATİK KONTROL CO., LTD Son yıllarda biz zaten sanayi Otomotiv sanayi, deri kesme makinesinin bazı büyük üreticisi, Ambalaj ile uzun vadeli OEM / ODM ilişkisi buid, tüm dünyada müşterilerimiz için sürdürülebilir OEM / ODM geliştirir Avrupa ve Amerika'da Noth makine sanayi vb.

  Biz müşterilerimiz için kapasite, gümrük ambalaj tasarımı, özelleştirilmiş ürünler tasarım procdure tamamen fabrikamızda yapılabilir maddi processing.customer logo tasarım temin var.

 • Ar-Ge

  Zengin ve mesleki tecrübeye sahip Fenghua YAĞI OTOMATİK KONTROL CO., LTD sahip ve çoklu platform CNC işleme merkezi, yüksek hızda otomatik torna, yüksek hassasiyetli EDM, enjeksiyon kalıplama, kalıp döküm makineleri vb gibi gelişmiş işleme donanımları tanıtmak, bizim Ar-Ge ekipleri tasarlamak, farklı sanayi bölgesi uygulaması için yeni ürünler geliştirmek için yetenekli Pnömatik otomasyon sistemi ve akışkan kontrol sisteminin ayrıntılı bilgisi.

  Gelişmiş işleme ekipmanları ve güçlü Ar-Ge ekipleri, Fenghua SIVI OTOMATİK KONTROL CO ile., Omuz sürekli yenilik ve her zorluklar taşıyan LTD ilerlemeye devam.

  Yeni Ürünler Geliştirme Prodedure çizimde için Grafik

İletişim bilgileri
FENGHUA FLUID AUTOMATIC CONTROL CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. JOHNNY CHEN

Tel: 86-574-88871069

Faks: 86-574-88882296

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)